Promowanie marki Fiat w internecie

Poprzez stronę internetową fiatpromocje.pl jest możliwość sprawdzenia oferty, która obowiązuje na auta Fiat z roku 2012 a także ich dostępność u dilerów tej marki. Można również zrobić wycenę swojego używanego auto. Wszystko to można zrobić nie ruszając się z domu.

Firma Fiat wprowadziła innowacyjny serwis handlowy w sieci. Na portalu fiatpromocje.pl sprzedawcy Fiata wprowadzają aktualną listę ofert aut fabrycznie nowych i nieużywanych z 2012 roku.

4

Korzystając z wyszukiwarki możemy w łatwy sposób – na ekranie monitora, przeglądać oferty praktycznie wszystkich salonów Fiata, a wypełniając krótki formularz w krótki i szybki sposób skontaktować się z dilerem. Po kontakcie można dokonać zakupu samochodu w dowolnym salonie sprzedaży. Po uzgodnieniu zakupu można je odebrać praktycznie bez zbędnego czekania, nawet w przeciągu jednej doby.

Auto znajdziemy zarówno wygodniej, jak również taniej i szybciej. Wyszukiwarka pozwala na niezwłoczne przejrzenie ofert ze fotografiami i zestawem danych o poszukiwanej wersji silnika oraz wyposażeniu. W taki sposób nie potrzeba odwiedzać wielu salonów samochodowych i przeszukiwać ofert aby sprawdzać gdzie znajdziemy nasze oczekiwane nowe auto.

W bazie danych serwisu jest cała gama, tak więc wszystkie dostępne i oferowane modele marki Fiat: od znanej 500setki, nowego Punto czy Pandy a także kompaktowego Bravo oraz rodzinnego sedana Linea aż do SUV-a Sedici czy dużego i rodzinnego Fiata Freemont. Wystarczy kilka kliknięć i już można wyszukać, jakie auta sprzedawcy posiadają w swoich sklepach oraz na swoich placach.

Kupno auta poprzez innowacyjny serwis handlowy Fiata to gwarancja korzystnej ceny. Na stronie internetowej prezentowane są jedynie ceny tak zwane „wyprzedażowe”, które zostały zadeklarowane przez wszystkich dilerów.   Wyszukiwarka pozwala również na samodzielną wycenę samochodu używanego, który sprzedawca będzie zamierzał zostawić w rozliczeniu. Jest to dokonywane dzięki bazie danych, która specjalizuje się w wycenianiu aut. Na stronie www jest także przydatny kalkulator finansowy, dzięki któremu można przejrzeć ofertę kredytów  i pożyczek Fiat Banku dla firm oraz klientów indywidualnych.

About admin