Wakacyjna wersja Fiata 500

Ile moglibyście zapłacić za niekompletny model Fiata 500? Jeden Amerykanin wydał na niego 105 000 USD.

Lato jeszcze przed nami, ale taki model jak ten umożliwo powrócić na pare minut w wakacyjne przyjemne klimaty. Mowa o plażowej wersji znanego i popularnego Fiata malucha stworzonego przez firmę z Włoch – Castagna Milano.

Początkowa wersja tego auta powstała w roku 2007, a teraz została przystosowana głównie dla amerykańskiego kupca, Dirka Dewina. Tunerzy z Włoch z pdstawowej wersji samochodu pozbyli się niepotrzebnych częsci takich jak drzwi oraz bagażnik, aby zamienić je na bardziej eleganckimi drewniane powierzchnie. Zmieniono również dach oraz zainstalowano szereg ekstra częsci i dodatków.

8

Znajdziemy tu między innymi drabinkę elektryczną w tylnej części auta, która ułatwia dostęp do auta, lodówkę, czy nawet prysznic. Dodatkowo auto otrzymało 2 dotykowe ekrany: jeden dla kierowcy a drugi pasażera. Aby stuningować taki model tunerzy potrzebowali 2 tysięcy godzin pracy.   Jest to 1sze od 50 lat auto Casta Milano, które zostało przetransportowany do Stanów Zjednoczonych. Jak widać właścicielowi niezmiernie zależało właśnie na takim egzemplarzu, szczególnie, że wydał na niego 105 tysięcy dolarów (około 336 000 złotych).

About admin